Log ind

Produkter     ........max/side


Indkøbskurv


Søg


Filters:

Industriel IT > Kabler og adaptere > Netværk > Optiske > 62,5/125

viser varer 1-9 af 9     
 Nr.BeskrivelseType 
35084 PATCHKABEL OPTISK MULTIMODE SC-ST, 1 METER, 62,5/125 µm
35085 PATCHKABEL OPTISK MULTIMODE SC-ST, 2 METER, 62,5/125 µm
39440 PATCHKABEL OPTISK MULTIMODE SC-ST, 10 METER, 62,5/125 µm
50501 PATCHKABEL OPTISK MULTIMODE SC-SC, 1 METER, 62,5/125 µm
35087 PATCHKABEL OPTISK MULTIMODE SC-SC, 2 METER, 62,5/125 µm
45435 PATCHKABEL OPTISK MULTIMODE SC-SC, 5 METER, 62,5/125 µm, ORANGE
42663 PATCHKABEL OPTISK MULTIMODE SC-SC, 10 METER, 62,5/125 µm
35089 PATCHKABEL OPTISK MULTIMODE ST-ST, 2 METER, 62,5/125 µm
46737 PATCHKABEL MULTIMODE FIBER ST-ST, 3 METER, 62,5/125 µm
viser varer 1-9 af 9     
Thiim A/S     -     Transformervej 31     -     2860 Søborg     -     Danmark     -     Telefon: 4485 8000     -     Fax: 4485 8005     -     CVR: DK34649510     -      thiim@thiim.com

Visa Dankort Master Card JCB American Express