Log ind

Produkter     ........max/side


Indkøbskurv


Søg


Filters:

Industriel IT > Leverandører  > Maiwe

viser varer 1-10 af 28     
 Nr.BeskrivelseType 
50463 MEDIA CONVERTER 10/100MTx -> 100MFx, 0~+70°C MT8110-M-SC02, MULTI MODE, INCL POWER SUPPLY
50465 MEDIA CONVERTER 10/100MTx -> 100MFx, 0~+70°C MT8110-S-SC25, SINGLE MODE, INCL POWER SUPPLY
50506 MEDIA CONVERTER 2x10/100MTx -> 100MFx, -40~+85°C MIEN1203-S-SC20, SINGLE MODE, 12-48Vdc
50518 MEDIA CONVERTER 2x10/100MTx -> 2x100MFx, -40~+85°C MIEN2204-2F(M/S) SC/SC 2KM/20KM
50519 MEDIA CONVERTER 2x10/100MTx -> 2x100MFx, -40~+85°C MIEN2204-2F(M/S) SC/SC 2KM/40KM
50520 MEDIA CONVERTER 2x10/100MTx -> 2x100MFx, -40~+85°C MIEN2204-2F(M/S) SC/SC 2KM/60KM
50521 MEDIA CONVERTER 2x10/100MTx -> 2x100MFx, -40~+85°C MIEN2204-2F(M/S) SC/SC 2KM/80KM
51256 SFP GIGABIT MODUL MAIWE, MULTIMODE 850nm, 500M MSFP3835-20
50505 SFP GIGABIT MODUL MAIWE, SINGLEMODE 1310nm, 20KM MSFP3835-23
50814 SFP GIGABIT MODUL MAIWE, SINGLEMODE 1310nm, 40KM MSFP3835-24
viser varer 1-10 af 28     
Thiim A/S     -     Transformervej 31     -     2860 Søborg     -     Danmark     -     Telefon: 4485 8000     -     Fax: 4485 8005     -     CVR: DK34649510     -      thiim@thiim.com

Visa Dankort Master Card JCB American Express